Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

SERVIS

Vzhledem ke zkušenostem provádíme servis i na jiných typů výrobků než od našich partnerů a to od ručních aplikačních zařízení až po automatické linky i v rámci EU.

Technici jsou vyškoleni i na poradenskou činnost takže v rámci opravy se mohou soustředit  na konzultaci  s klientem a informovat ho o inovativních produktech i s ohledem na efektivnější, úsporněnjší provoz.

ASISTENCE

Lakovací a tryskací zařízení nejen na naší provozovně v Brně, ale i urgentní zásah přímo u Vás.

Nabízíme asistenční služby, generální opravy a opravy všech značek a modelů zařízení dostupných na trhu, s možností poradenství a cenových nabídek.

INOVACE A ZKUŠENOSTI PRO LAKOVACÍ A TRYSKACÍ ZAŘÍZENÍ

Postaráme se o vše, od výběru nejvhodnějších produktů pro vaši společnost až po instalaci a údržbu. Pokud jde o nalezení řešení pro optimalizaci vaší práce, náš tým je stále připraven, je vám k dispozici pro nalezení nejúčinnějšího zařízení.

KDEKOLIV JSTE

Vaše objednávky expedujeme na území celého státu v průměru 24/48 hodin díky skvělé dostupnosti zásob. 

MONTÁŽNÍ PRÁCE

Náše montážní parta Vám pomůže při repasech, stěhování, nebo při instalací i vámi koupených zařízení. 

PORADENSTVÍ

U každého i minimálního projektu poskytujeme poradenskou činnost, abychom klientům navrhli co nejpřijatelnější  technologie pro vytvoření povrchové úpravy, které budou instalovány do stávající logistiky a chodu společnosti.

Poradenskou činnost provádíme samostatně, bez ohledu na to, jestli od nás klient nakoupí technologie nebo ne. Naše zkušenosti si nenecháváme pro sebe.

Rozsah, typ a vybavení  poptávaných technologií  vždy navrhujeme klientovi podle jeho investičních možností , prostorových dispozic,logistiky a pohledu z hlediska korozní odolnosti povrchu na výrobku.

 

CHCEŠ SE STÁT ČLENEM NAŠEHO TÝMU?

Cílem naší společnosti je sledovat a podporovat naše zákazníky, uspokojit jejich potřeby případ od případu.

Chceme být vždy připraveni vyhovět všem požadavkům a dělat to nejlepším způsobem, stále získávat nové zkušenosti, poskytováním stálého školení a aktualizací našeho týmu.

Pokud máš rád stále něco nového, rád cestuješ i do zahraničí, jsi odolný proti stresu, stále se chceš zdokonalovat a jsi loájální, kontaktuj nás, rádi se s tebou setkáme!