Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

Balící zařízení na profily

Balicí stroje pro profily 

CMF MORETTO, rodinná firma založena v roce 1964, se specializuje na návrh a výrobu strojů a kompletních linek pro balení hliníkových a ocelových profilů a podobných výrobků s manipulačními dopravníkovými systémy. Díky 50 letým zkušenostem navrhuje a vyrábí řešení na míru.

Centrální balicí jednotka: tubusová extrudovaná fólie za tepla, aplikace pásek po stranách profilu, ovinovací stroje

Dopravníkové systémy: dráha pro nakládku a vykládku, vstupní a výstupní válečkové dráhy

 

Poptat produkt

Balicí zařízení s extrudérem za tepla

Jedná se o patentovaný  stroj, navržený a konstruovaný pro balení předmětů, jako jsou rámové tyče, ploché nebo členité lineární profily, surové, lakované nebo eloxované, chromované trubky, balení setů pro kutily jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu, lyže a další předměty kompatibilní s průchozím průměrem hlavice extrudéru s min. délkou 2 metrů. Alternativní hlavice je možné měnit dle velikosti dílců.
Samostatné nebo spojené předměty prochází v línií přes jednotku a na výstupu jsou zabaleny do extrudované fólie za tepla, možnost regulovat rychlost posuvu a tloušťku fólie. Pro snadné otevření obalu je součástí fólie páska.

Pro nastavení stroje nejsou zapotřebí specializovaní technici a ani časem nevyžaduje stroj zvláštní údržbu.
Je to bezpečná investice pro společnosti, které chtějí produktivní a spolehlivé zařízení, mechanicky a technologicky pokročilé.

 

 

Balicí zařízení pro aplikaci adhézních pásek po stranách profilu

Toto zařízení je navrženo tak, aby umožňovalo aplikaci lepicí fólie na různé typy hliníkových profilů, na 4 stranách nezávisle a současně. Trubkovitá konstrukce s pneumatickými expanzními navíjecími cívkami, automatickým systémem regulace napínání fólie. Centrovací jednotky s pogumovanými válečky s vysokým koeficientem tření, s ruční regulací a elektropneumatické přítlačné válce, jehož pohyb je ovládán elektrickým řídícím panelem.  Pracovní rychlost se pohybuje od 10 do 25 m / min.
Kompletní ochranná konstrukce a bezpečnostní spínač.
Možnost doplnění řezací jednotky, automatickou nakládkou a vykládkou, vstupní motorizovanou válečkovou dráhou.

Automatické ovíjecí zařízení

Slouží k zabalení profilů a jiných předmětů prostřednictví rotoru, na kterém jsou cívky s fóliemi, které obíhají a současně zabalují profily během jejich posunu na válečkové dráze. Středová část je vybavena centrovacím a napínacím systémem. Výměna cívky probíhá snadno a rychle. Otáčky rotoru a rychlost posunu jsou regulovány invertorem pomocí potenciometru a na displeji řídícího panelu.
Počet otáček omotání je programován na zabudovaným PLC spolu s řeznou jednotkou fólie. 
Rychlost rotoru: od 0 do 100 otáček/min, rychlost válečkové dráhy: od 0  do 25 m/min.

Více o našich službách

 

Přehled zařízení

Vyhledat jiný produkt

 

Přehled zařízení