Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

Tryskací kabiny, kotle

Ruční tryskací kabiny

Vyrábíme průmyslové tryskací kabiny s ručnímu volnému otryskávání s celkovou rekuperací abraziva a automatickou odsávací jednotkou.  

Dle požadavku zákazníka může být box vyroben se základnou bez stavebních prací, bez celkové rekuperace, provedení inox, vakuového odsávání ...

Poptat produkt

Vybavení produktu:  

Standardní tryskací kabina je určena k ručnímu otryskávání výrobků z oceli. Na základě požadavků s výkopovými pracemi nebo kovovou základnou. Základna je realizována z trubkové, silnostěnné, elektricky svařované konstrukce, na níž je usazena konstrukce izolovaná sendvičovými panely. Vnitřní obložení antiabrazivní pryží, která je uchycena pomocí přídržného profilu, aby se vytvořil efekt “vzduchového polštáře” mezi stěnami a pryžovým panelem. Tímto je pryž dlouhodobě chráněna proti nárazům tryskaného abraziva. 

Kompletní systémem rekuperace abraziva. Stírací lamely z kovového materiálu a antiabrazivní pryže, které jsou uložené ve sběrných kanálech a chráněné pochůznými rošty, kyvadlovým pohybem dopravují abrazivo k odpadní násypce. Odtud šnekovým dopravníkem ke korečkovému elevátoru a následně do třídící jednotky. Automatický filtr se systémem samočištění filtrů odsává z třídící jednotky prach neboli vyčerpané abrazivo a zaručuje viditelnost uvnitř kabiny. Použitelné abrazivo z třídící jednotky je rekuperováno a znovu dopraveno do tryskacího kotle.

 • Kovová konstrukce se sendvičovými panely
 • Vnitřní opláštění antiabrazivní pryží
 • Roštová podlaha s hrablovým systémem
 • Sběrný kanál se šnekovým dopravníkem
 • Korečkový elevátor
 • Násypka se separátorem
 • Tryskací kotel s příslušenstvím
 • El. ovládací panel
 • Osvětlení vhodné do tryskacích kabin
 • Odsávací filtr s automatickým ofukem patron
 • Křídlová vrata

MODULÁRNÍ TRYSKACÍ KOTLE SM/SMS

Každé modulární tryskací zařízení je vybaveno dvojím pneumatickým nebo elektrickým dálkovým ovládáním na základě požadavku.

Tento systém umožňuje pracovníkovi spustit/vypnout zařízení v místě, kde se právě nachází, jakož i zablokování toku abraziva, pokud dojde k potížím, např. bude-li v důsledku kondenzátu tok abraziva nepravidelný nebo žádný.

Všechna zařízení jsou dodávána včetně síta, gumových kol, systému dálkového ovládání pro start/stop, sestávajícího z ventilu s páčkou (z hliníku), s bezpečnostním systémem s možností uzamčení + 20 m zapouzdřené hadice (nebo elektrický kabel), aby nemohlo dojít k náhodnému spuštění. Zařízení je připraveno k případnému použití sady pro tryskání s vodní clonou Mod.WBK10.

Obj. kód Model Kapacita Projekt.tlak Výška Průměr Hmotnost
42006000 SM 60 60 l 7,84 bar 1000 mm 450 mm 77 kg
42012000 SM 120 120 l 7,84 bar 1230 mm 510 mm 105 kg
42020000 SM 200 200 l 7,84 bar 1400 mm 600 mm 135 kg

 

Více o našich službách

 

Přehled zařízení

Vyhledat jiný produkt

 

Přehled zařízení