Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

Lakovací a sušící kabiny

Lakovací a sušící kabiny

Při pořízení lakovací a sušící kabiny řešíme technologie pro vytvoření prostředí pro nanášení, stříkání a následně i vysušení povrchu barvy. Lakovací kabiny musí splňovat základní kritéria, a to především zabezpečit dokonalou výměnu vháněného a odsávaného vzduchu, který je filtrován jak na vstupu v jednotce generátoru, tak v odtahové jednotce, ve které je filtrován třemi stupni filtrů. Přestřik, který vzniká po spuštění stříkacího zařízení, je okamžitě směrován do zmiňovaných filtrů.

Amber R

Kabina pro lakování a sušení mod. Amber-R je nejmenší verzí ze sortimentu kabin Cometi s úplnou recirkulací, jelikož má pevně danou nejmenši užitnou šířku. Kabinu AMBER R lze konfigurovat ve 3 různých délkách a výškách. Vstupní portál je dvoukřídlý - pro nejjednodušší požadavky na lakování, nicméně může být i trojkřídlý jako u jiných typů kabin.

 

 

Coral R


Kabina pro lakování a sušení mod. Coral R je verze s úplnou recirkulací. Jedná se o nejznámější a nejprodávanější typ ze sortimentu kabin Cometi. Pevně stanovená užitná šířka je 4 metry, avšak délka i výška může být různě nakonfigurována. Kabina může být vybavena různými typy jednotek generátoru a odtahu. Je velice flexibilní a využitelná v mnoha oblastech.

 

 

Diamant R

Kabina pro lakování a sušení mod. Diamant-R je verze s úplnou recirkulací. Jedná se o největší kabinu ze standardního sortimentu kabin Cometi. Užitná šířka kabiny je 4500 mm, délku i výšku lze konfigurovat ve třech různých rozměrech. Vstupní portál je čtyřkřídlý, s celkovým otevíráním, pro lakování velkých vozů, nicméně vstupní portál může být i trojkřídlý jako u jiných typů kabin.

 

 

Expander R / průmyslové lakování

Kabina pro lakování a sušení mod. Expander II patří do řady kabin průmyslového typu. Standardní rozměry nejsou stanoveny, jelikož se pokaždé jedná o samostatně zpracovávaný projekt. Samonosná konstrukce je v tomto případě značně zesílená výztuhami, oproti standardním kabinám na lakování karoserií. V podstatě se jedná o zakázkové kabiny, konfigurované na základě specifického požadavku zákazníka.

 

 

 

Více o našich službách

 

Přehled zařízení

Vyhledat jiný produkt

 

Přehled zařízení