Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

Kabiny pro ruční práškové lakování

Kabiny pro ruční práškové lakování

Série LEM AF          s vertikálním odsáváním

Série LEM AP          se semivertikálním odsáváním         

Série M                     mini kabiny

Poptat produkt

Charakteristika produktu

Standardní kabina je určena k ručnímu lakování práškovými barvami. Robustní konstrukce je tvořena sendvičovými panely z minerální vaty o hustotě 100 kg / m3 ± 10%, které zaručují protipožání odolnost A2-s 1, d0 a zároveň i tepelnou a akustickou izolaci.

Kabina je vybavena sérií osvětlovacích těles a vstupními křídlovými nebo posuvnými vraty. Protipožární detekcí nebo hasícím zařízením s C02.

Odsávání práškové barvy z přestřiků při aplikaci probíhá přes odsávací plochu umístěnou na zadní stěně nebo roštovu podlahou na kovové základně, která zaručuje homogenní a konstantní odsávání v celé kabině prostřednictvím výkonného odsávacího filtru umístěného v blízskosti kabiny.

Odsávací jednotka s odstředivým ventilátorem je tvořena boxem z lakovaných profilů o tl. 30/10; uvnitř jsou instalovány polyesterové filtrační patrony, které jsou automaticky čištěny časovaným ofukem v protiproudu ze sérií trysek na stlačený vzduch, řízeným elektronickou centrálou s membránovými elektroventily, umístěnou na zásobníku se stlačeným vzduchem. V případě vypouštění filtrovaného vzduchu do haly je instalována sekundární filtrace s absolutními kapsovitými filtry.

Pod filtrační jednotkou je umístěna násypka, ze které padá odpadní barva do příslušného sběrného odnímatelného boxu.

Vyrobeno dle směrnice ATEX 94-9-CE.

Série LEM AF

vertikální odsávání přes roštovou podlahu

Série LEM AP

semivertikální odsávání přes zadní stěnu

Série M 

mobilní odsávací stěny Inox

 TOTO ZAŘÍZENÍ NENÍ DOČASNĚ K DISPOZICI 

Více o našich službách

 

Přehled zařízení

Vyhledat jiný produkt

 

Přehled zařízení