Dodavatel zařízení
Pro povrchové úpravy

Automatické postřikové tunely

Tunel předúpravy 

Zcela automatický systém předúpravy s nastavenými procesními časy jednotlivých stádií řízený a ovládaný na dotykové obrazovce.

Tunely mohou být průchozí jako součást celé linky, nebo v případě malého prostoru pro zařízení oplachu máme řešení komorových tunelů až se třemi stádii.

Poptat produkt

Parametry produktu

Délka průchozích tunelů s pevnými postřikovými rampami je navržena na základě rychlosti podvěsného dopravníku a časů jednotlivých stádií, stanovený dle vybraného chemického produktu.

Naopak komorová zařízení jsou navržená na základě délky dílce určeného k odmaštění a časů stádií dle zvoleného chemického produktu. Díky pohyblivým postřikovým rampám, nakloněnému dnu a systému jednotlivých okruhů ovládanými čerpadly a uzavíracími klapkami pro každé stádium zvlášť, nedochází ke kontaminaci lázní.

Tunely jsou vyrobeny z panelů z nerezavějící oceli s robustní konstrukcí i pro podvěsný dopravník.  Externě jsou ke konstrukci tunelu umístěny vany z nerez oceli s oběžnými čerpadly pro zajištění kontinuálního přečerpání tekutiny z lázní do postřikových trysek ramp.

Vana pro odmaštění je izolovaná a vybavena elektrickým nebo plynovým ohřevem. Odsávání par a výparů je zajištěno pomocí odstředivého ventilátoru. Možnost automatických posuvných vrat ovládanými pneumaticky.

Více o našich službách

 

Přehled zařízení

Vyhledat jiný produkt

 

Přehled zařízení